24.2.2015 - SH Eden (21:30) - Polák, Vaněk Mistrovské utkání (13.kolo)

1.FC Naděje

4:3

FK Kobylisy

Beneš - (Čálek), Sláma, L. Němec, Rod, Janoušek, Tvrdík ( 2:1 ) Vácha - (Jaroš), Aušprunk, Frank, Roshan, Karafiát V., Karafiát J., Šlapák, Mejzr
4:3
Naděje byla ve velké formě, jelikož vyhrála většinu svých posledních zápasů, a proto jsme věděli, že nás nečeká nic lehkého. Sešli jsme se ale opět ve výborném počtu a mohli jsme tedy dodržet tradici a hrát svojí nátlakovou hru, kterou jsme aplikovali po celý zápas. Soupeř hrál velice dobře, dokázal se často vykroutit z našeho tlaku a být nebezpečný, ale více ze hry a více šancí jsme měli my. Jenže nám nebylo souzeno. Už první poločas ukázal, že bude poměrně velká dřina dostat se do zakončení a když už jsme se k němu dostali, stál proti nám Copperfield, který nám chytil všechno, co mohl (a něco co už snad ani nemohl). Byla to fuška a bohužel jsme celý zápas doháněli. V první půli jsme dostali dva góly po absolutně zbytečných ztrátách míče na polovině hřiště, kdy šel soupeř do přečíslení a úspěšně zakončil. My jsme zahazovali jednu šanci za druhou a podařil se nám jen jeden útok po perfektním výhozu brankáře a pohotovému zakončení z druhého doteku. Bylo to 2:1 a v druhém poločase jsme tlačili snad ještě více, ale zakončení bylo opravdu tristní. Když už jsme měli pocit, že tam něco prostě musí spadnout, vyslal na branku soupeř střelu z opravdu nulového úhlu a ta prošla mezi nohami našeho brankáře a s lehkou tečí jeho nohy zapadla k zadní tyčce. Krve by se v nás nedořezal, ale chtěli jsme i nadále tlačit. Šli jsme do powerplay a dokázali jsme snížit na rozdíl jedné branky, ale pak přišel zkrat v obraně, kdy se obránce nepodíval, kde má brankáře a místo aby hlavičkou do jeho náruče zrychlil hru a dal nám možnost protiútoku, trefil se naprosto přesně k tyči, na což už brankář nedokázal zareagovat. Powerplay ale pokračovalo a tlačili jsme (dost tlačili!!!), ale povedlo se nám snížit jen na rozdíl jednoho gólu. Bohužel. Štěstí se od nás v tomto zápase odvrátilo. Tyčky tam byly minimálně 3-4 a střel na branku nepočítaně.
Nejlepší hráč: Janoušek, Čálek (Naděje)