2.2.2015 - SH Eden (20:30) - Vážan, Lafek Mistrovské utkání (12.kolo)

FK Kobylisy

3:3

Kmochův odkaz

Vácha - (Jaroš), Aušprunk, Frank, Peterka, Roshan, Karafiát V., Šlapák ( 1:2 ) Kracman - (Císař), Gregor, Drahoš, Šatný, Kopecký, Kolen
3:3
Druhá půlka sezóny začala remízou proti týmu, který jsme dokázali na podzim porazit. Zápas v prvních minutách byl pro Kobylisy opět smolný. Po hezké kombinaci se naše střela odráží od týče ven, ovšem na druhé straně po presinku Kmocháče zapadla odražená náhrávka od tyče do branky. Hosté přidali do půle jeden zásah, na který jsme dokázali zareagovat rychlou akcí po lajně. Od úvodu druhé části Kobylisy presovaly soupeře a pomalu si vytvářely čím dál častěji brankové příležitosti. A najednou to šlo. Misky vah se převážili na stranu domácích a dlouho to vypadalo nadějně. Kmochův odkaz přešel na hru bez brankáře. Kobylisy bránily dobře a soupeř nemohl zakončovat. Bohužel smůla v zápase opět byla na naší straně a jediná střela soupeře zapadla po teči obránce za zádá bezmocného gólmana. V posledních minutě jsme měli poslední šanci, ale brankář hostů předvedl dobrý zákrok. Na vítězství si stále musíme počkat.
Nejlepší hráč: Roshan (Kobylisy)