26.1.2015 - SH Eden (20:30) - Polák, Orálek Mistrovské utkání (11.kolo)

FK Kobylisy

3:6

Chemcomex

Vácha - (Jaroš), Aušprunk, Frank, Peterka, Roshan, Karafiát V. ( 0:3 ) Hort - (Sochůrek), Kovařík, Kuchárik, Lacina, Blabla, Pulkert, Kamas
3:6
Po velmi dobrém výkonu v minulém zápase, jsme chtěli urvat nějaký body proti druhému týmu tabulky. Chemcomex se od začátku chopil aktivity, jeho hráči se tlačili do zakončení, což jim po pěkných kombinačních brankách zařídilo tříbrankové vedení. Kobylisy pouze nastřelily dvě tyče, což bylo od nich vše. Náskok si domácí hlídali i ve druhé půli, Kobylisy ale začaly více běhat, zpřesnily přihrávky a čekaly na svou šanci. Slabá chvilka přišla na Chemcomex ve 33´minutě, když nejprve dostali po nedůslednosti v obraně gól ze hry, za pár sekund inkasovali druhou branku po rohu. Domácí však zmobilizovali síly a opět nasměrovali stav skóre ve svůj prospěch a zaslouženě vyhráli.
Nejlepší hráč: Aušprunk (Kobylisy)