19.1.2015 - SH Eden (20:30) - Šnýdr, Vaněk Mistrovské utkání (10.kolo)

Holota líná

6:4

FK Kobylisy

Slezáček - (Morávek), Klír, Machač, Žitný, Vrabec, Hilas ( 2:3 ) Vácha - (Jaroš), Karafiát V., Karafiát J., Frank, Aušprunk, Mejzr, Peterka, Roshan
6:4
Hráli jsme proti dvěma Holotám. První z nich byla Holota líná. Tým, který prozatím předvádí neskutečný výkon, když se plynule z třetí třídy probojoval do přeboru, kde si drží první místo po téměř polovině sezóny. Oříšek k rozlousknutí. Konečně po až příliš dlouhé době jsme se sešli se čtyřmi lidmi na střídačce, a šli jsme do zápasu s tím, že můžeme jen překvapit. To se nám podařilo, jen jsme kvalitu nepřeměnili v branky. Po prvních 4 minutách jsme měli vést tak 2 možná i 3:0, protože to co jsme zahazovali, bylo neskutečné. A jak to u nás bývá, po nijak těžké střele z asi 7 minuty, jsme museli dohánět. Hra měla výborné tempo, my jsme si tvořili hodně šancí díky otevřenější obraně soupeře a na druhé straně jsme kvalitně odráželi jeho ataky. A ono to šlo! Když se nachýlil konec poločasu, vedli jsme 3:1 a vypadalo to více než dobře. Bohužel jsme ale udělali chybku v obraně, která nás stála dvoubrankové vedení. Druhá část začala celkem pochopitelně menším očekáváním, s čím přijde soupeř. Bohužel pro nás se mu podařilo dát jednu branku a začínalo se znovu od začátku. Od této chvíle začala úřadovat Holota číslo 2. Pánové s píšťalkami nám pískli všechno (většinu zaslouženě), kdy jsme se přiblížili k hráčům soupeře, a tak ve 12 minutě jsme měli 5 faulů a museli jsme hrát hodně obezřetně. Herně byla Holota o něco lepší a dokázala přidat jeden gól (hádáte správně, další vlastní gól v sezóně po tečované střele), ale my jsme rychle vyrovnali a boj pokračoval dále. Kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby se 3 minuty před koncem nepísknul 6 faul. Za co? Kdo ví. Náš hráč měl zřejmě skákajícímu hráči gentlemansky uhnout a předat mu květinu na znamení přátelských vztahů. Pískající Holota se činila a penaltu soupeř proměnil. Hra bez brankáře nám přinesla tak tři šance, ale bohužel se nepodařilo dát branku. Na druhé straně se povedlo soupeři jednou utéct a zpečetit finální výsledek na 6:4. Bod jsme si zasloužili. Tečka.
Nejlepší hráč: Machač (Holota líná)